900,000 ریال

شومیز با ترکیب طرح قلب و گل که به صورت تکه ای در جلو و عقب و آستین ها به کاررفته است. این طرح با ترکیبی زیبا از قلب و گل دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبا محسوب می شود. این شومیز با ترکیب رنگی کامل از زیباترین رنگها دارای یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ ها در میان خانم ها است.

تعداد:
800,000 ریال

شومیز قاب جلو طرح دار و قاب پشت و آستین ها سرمه ای. قاب جلو با طرح پروانه های زیبا دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبا محسوب می شود. این شومیز با ترکیب رنگ آبی فیروزه ای و بفش دارای یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ ها در میان خانم ها است.

تعداد:
800,000 ریال

شومیز قاب جلو طرح دار و قاب پشت و آستین ها سرمه ای. طرح قاب جلو با پس زمینه زرد دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبای دخترانه محسوب می شود. این شومیز دارای یک کمربند ظریف سرمه ای به دور کمرمی باشد.

تعداد:
950,000 ریال

شومیز قاب جلو و عقب طرح دار و آستین ها شیری رنگ. قاب جلو با طرح گلهای آبرنگی زیبا دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبا محسوب می شود. این شومیز با ترکیب رنگ صورتی ، قرمز و شیری رنگ دارای یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ ها در میان خانم ها است.

تعداد:
600,000 ریال

شومیز سفید زنانه با طرح گل و پرنده و پروانه دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبا محسوب می شود. این شومیز با طرح آبرنگی زیبا و منحصر به فرد ، یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ ها در میان خانم ها محسوب می شود.

تعداد:
700,000 ریال

شومیز سفید زنانه با طرح در مشکلات لبخند بزن دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبا محسوب می شود. این شومیز با گل های رز به رنگ بفش و آبی ، یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ ها در میان خانم ها محسوب می شود.

تعداد:
700,000 ریال

شومیز سفید زنانه با طرح گلهای صورتی دارای جذابیت خاصی است و یکی از طرح های زیبا محسوب می شود. این شومیز با داشتن گلهایی به رنگ صورتی ، یکی از محبوب ترین طرح ها در میان خانم ها و دختران محسوب می شود.

تعداد:

درباره فروشگاه

تماس با ما

  • icon
    آدرس : اصفهان - خ همدانیان  کدپستی : 8157966571
  • icon
    تلفن ۱ : 09921153010

بالا
logo-samandehi