1,100,000 ریال

سویشرت با طرح اسب سر طلایی یکی از زیباترین طرح های تیشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. رخ و گردن اسب با تم رنگی طلایی و مشکی به زیبایی به تصویر کشیده شده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح اسب وحشی یکی از زیباترین طرح های سویشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. در این طرح ترکیبی از نماد زیبایی آسمان و زمین با موضوعیت اسب ترکیب شده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح رخ اسب یکی از زیباترین طرح های سویشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. در این طرح ترکیب رنگ طوسی و مشکی برای چهره اسب آن را جذاب کرده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح عشق اسب یکی از زیباترین طرح های سویشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. ترکیب قابی از گل و رخ زیبای اسب این طرح را منحصر به فرد کرده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:

درباره فروشگاه

تماس با ما

  • icon
    آدرس : اصفهان - خ همدانیان  کدپستی : 8157966571
  • icon
    تلفن ۱ : 09921153010

بالا
logo-samandehi