1,100,000 ریال

سویشرت با طرح اسب سر طلایی یکی از زیباترین طرح های تیشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. رخ و گردن اسب با تم رنگی طلایی و مشکی به زیبایی به تصویر کشیده شده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح اسب وحشی یکی از زیباترین طرح های سویشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. در این طرح ترکیبی از نماد زیبایی آسمان و زمین با موضوعیت اسب ترکیب شده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح اسبهای دوست داشتنی یکی از زیباترین طرح های بچه گانه است که زیبایی طراحی کودکانه در آن قابل مشاهده است. تنوع و زیبایی رنگ های استفاده شده در این طرح چشم را به خود خیره می کند.از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب با کودک تان را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح رخ اسب یکی از زیباترین طرح های سویشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. در این طرح ترکیب رنگ طوسی و مشکی برای چهره اسب آن را جذاب کرده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:
1,100,000 ریال

سویشرت با طرح عشق اسب یکی از زیباترین طرح های سویشرت اسپرت با موضوعیت اسب است. ترکیب قابی از گل و رخ زیبای اسب این طرح را منحصر به فرد کرده است. از طریق جدول سایز بندی که در تصاویر محصول موجود است می توانید سایز متناسب را اندازه گیری کنید و در قسمت سایز بندی ، آن را انتخاب کنید.

تعداد:

درباره فروشگاه

تماس با ما

  • icon
    آدرس : اصفهان - خ همدانیان  کدپستی : 8157966571
  • icon
    تلفن ۱ : 09921153010

بالا
logo-samandehi