روغن سم اسپرت دیاکو حاوی لانولین و چندین روغن گیاهی بسیار موثر همانند لاوندر (Lavender) و همچنین روغن شتر مرغ می باشد که خاصیت ارتجاعی سم را بهبود می بخشد و کمک میکند که سم ها وضعیت طبیعی خود را حفظ کرده و مقاوم شوند . مواد معدنی موجود در این محصول با تشکیل دادن یک لایه ضد آب و ضد آلودگی ازسم در مقابل عوامل محیطی محافظت می کند و سبب درخشان شدن سم می شود. مصرف منظم آن هم درشرایط محیطی خشک و هم در شرایط محیطی مرطوب از سم اسب محافظت می کند.

تعداد:

روغن سم ویژه دیاکو حاوی موادمعدنی و روغن های صد در صد طبیعی و خالص مانند روغن سیاهدانه و ویتامین هایی همانند ویتامینE است که سریعا جذب شده و ضد آلودگی می باشد. وجود تیمول در این محصول دارای اثر بهبود دهندگی در سم های آسیب دیده است. استفاده از لانولین و بیش از 5 نوع از بهترین روغن های طبیعی موثر در این محصول خاصیت ارتجاعی و مقاومت سم اسب را افزایش می دهد و از خشک شدن و شکنندگی سم جلوگیری می کند .

تعداد:

روغن سم دیاکو کلاسیک حاوی روغن های گیاهی موثر همانند برگ بو و مواد معدنی صد درصد طبیعی است که رطوبت مورد نیاز سم را تامین کرده و کمک میکند تا سم ها رشد طبیعی خود را حفط

تعداد:

درباره فروشگاه

تماس با ما

  • icon
    آدرس : اصفهان - خ همدانیان  کدپستی : 8157966571
  • icon
    تلفن ۱ : 09921153010

بالا
logo-samandehi